Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Mediainfo.az "Report"-a istinadən xəbər verir ki, ikinci oyun günündə 35 qarşılaşma baş tutacaq. Türkiyənin "Beşiktaş" və "Başakşehir" klubları da ilk oyunlarını keçirəcəklər.

Hər iki komandanın oyunu doğma meydanda təşkil olunacaq. "Beşiktaş" Avstriyanın LASK, "Başakşehir" isə İngiltərənin "Bernli" klubu ilə üz-üzə gələcək.

Bu gün həmçinin "Qarabağ"ın potensial rəqibləri də münasibətlərinə aydınlıq gətirəcək. Ağdam təmsilçisi Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində BATE səddini keçə bilməsə, Avropa Liqasının pley-off mərhələsində “Şerif” (Moldova) – “Valyur” (İslandiya) cütünün qalibi ilə qarşılaşacaq.

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

 

7 avqust

“Pyunik” (Ermənistan) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 0:0

 

8 avqust

18:00. UFA (Rusiya) – “Proqres” (Lüksemburq)

20:00. “Spartak” (Latviya) – “Suduva” (Litva)

20:00. “Alaşkert” (Ermənistan) – ÇFR (Rumıniya)

20:00. “Hapoel” (Hayfa, İsrail) – “Atalanta” (İtaliya)

20:30. “Leyptsiq” (Almaniya) – “Universitatya” (Rumıniya)

21:00. “Mariupol” (Ukrayna) – “Bordo” (Fransa)

21:00. “Siqma” (Çexiya) – “Kayrat” (Qazaxıstan)

21:00.“Dinamo” (Minsk, Belarus) – “Zenit” (Rusiya)

21:00. “Şturm” (Avsriya) – AEK (Kipr)

21:00. “Trençin” (Slovakiya) – “Feyenoord” (Hollandiya)

21:00. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

21:00. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – APOEL (Kipr)

21:00. “Torpedo” (Gürcüstan) – “Kukesi” (Albaniya)

21:00. “Şerif” (Moldova) – “Valyur” (İslandiya)

21:00. “Apollon” (Kipr) – “Dinamo” (Brest, Belarus)

21:20. “Yagelloniya” (Polşa) – “Gent” (Belçika)

21:45. “Norşellann” (Danimarka) – “Partizan” (Serbiya)

21:45. MOİK (Bolqarıstan) – “Kopenhagen” (Danimarka)

22:00. “Vitess” (Hollandiya) – “Bazel” (İsveçrə)

22:00. “Genk” (Belçika) – “Lex” (Polşa)

22:00. “Olimpiakos” (Yunanıstan) – Lütsern (İsveçrə)

22:00. “Olimpiya” (Sloveniya) – HİK (Finlandiya)

22:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) – LASK (Avstriya)

22:00. “Başakşehir” (Türkiyə) – “Bernli” (İngiltərə)

23:30. “Zarya” (Ukrayna) – “Braqa” (Portuqaliya)

22:45. “Hibernian” (Şotlandiya) – Mölde (Norveç)

22:45. “Spartak” (Serbiya) – “Bröndbü” (Danimarka)

22:45. “Sarsporq” (Norveç) – “Rieka” (Xorvatiya)

22:45. “Reyncers” (“Şotlandiya”) – “Maribor” (Sloveniya)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) – “Rusenborq” (Norveç)

22:45. TNS (Uels) – Müdtyullann (Danimarka)

22:45. “Hayduk” (Xorvatiya) – “Styaua” (Rumıniya)

23:00. “Legiya” (Polşa) – “Düdelanj” (Lüksemburq)

23:05. “Slovan” (Slovakiya) – “Rapid” (Avstriya)

23:45. “Sevilya” (İspaniya) – “Jalgiris” (Litva)

Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.12.2018

11.12.2018

10.12.2018

Müsahibələr
Arxiv
Dekabr 2018
B.eÇ.aÇC.aCŞB
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31



















free counters

free counters
Saytda yerləşdirilmiş materiallardan istifadə edərkən istinad mənbəyinin göstərilməsi zəruridir.
2010-2017 (c) Mediainfo.az | Rss | E-mail: [email protected]
Created by NetService.az